vineri, 3 februarie 2012

Teo Trandafir a demisionat din Parlament

Teo Trandafir a demisionat din Parlament: Teo Trandafir a anuntat vineri, printr-o scrisoare deschisa, ca a demisionat din functia de deputat, dintr-o necesitate impusa de starea sa de sanatate, transmite Mediafax. Trandafir spune ca pentru ea importanta este fiica sa, Maia, si nu mai vrea ca aceasta sa treaca prin emotiile pe care i le-a pricinuit din cauza bolii. Teo Trandafir a devenit deputat in primavara anului 2010, dupa ce a castigat, din partea PDL, alegerile partiale din colegiul 19 din Bucuresti, avand-o contracandidata pe Liliana Minca (PSD+PC).
Vezi in text scrisoarea deschisa a lui Teo Trandafir.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu