De ce Paul Lambrino nu va conduce niciodată Casa Regală a României şi nici măcar nu este prinţ | Romania Libera: "Decizia Înaltei Curţi nu îi poate oferi lui Paul acces în Familia Regală, pentru că Înalta Curte nu are o asemenea competenţă. Ea nu face decât să-l recunoască pe Paul drept descendent al lui Carol al II-a şi atât."
'via Blog this'
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu