HAOS PE STRĂZIUltraşii de la Steaua şi Dinamo se mobilizează pentru o nouă seară de violenţe!: Surse din cadrul instituţiilor abilitate în menţinerea şi restabilirea ordinii publicii au declarat că o parte dintre suporterii echipelor Steaua şi Dinamo au stabilit deja "planul de bătaie" pentru a patra zi de proteste...
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu