luni, 16 ianuarie 2012

Becali: În Piaţa Universităţii au fost doar fanii de la "Sud" comandaţi de generalul Zisu

Becali: În Piaţa Universităţii au fost doar fanii de la "Sud" comandaţi de generalul Zisu: Finanţatorul FC Steaua, Gigi Becali, a declarat că suporterii "roş-albaştri" care au participat la incidentele de duminică din centrul Bucureştiului sunt din facţiunile de la "Peluza Sud", iar aceştia sunt manipulaţi de generalul Cătălin Zisu, cu care se află în conflict de mai mulţi ani
.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu