luni, 16 ianuarie 2012

Cum au trăit protestul cei care locuiesc în Centrul Capitalei

Cum au trăit protestul cei care locuiesc în Centrul Capitalei: Cei care stau în zona centrală a Capitalei, în apropierea locurilor unde s-au purtat bătăile dintre huligani și forțele de ordine, au tras o spaimă cumplită

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu