Blogoşani
Pagini
Pagina de pornire
Ce a făcut parlamentarul meu?
luni, 16 ianuarie 2012
Cum au trăit protestul cei care locuiesc în Centrul Capitalei
Cum au trăit protestul cei care locuiesc în Centrul Capitalei
: Cei care stau în zona centrală a Capitalei, în apropierea locurilor unde s-au purtat bătăile dintre huligani și forțele de ordine, au tras o spaimă cumplită
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu
Postare mai nouă
Postare mai veche
Pagina de pornire
Abonați-vă la:
Postare comentarii (Atom)
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu