Gina Felicia Ciubotaru
“Prin intermediul internetului, am urmărit ceea ce s-a scris despre mine, atât în Italia, cât şi în România. Am rămas dezamăgită, nu atât pentru unele lucruri apărute în presă, cât mai ales pentru comentariile făcute chiar de câţiva români, de judecăţile şi de acuzaţiile aduse, fără a cunoaşte cazul meu”.
Bineînţeles, recunoaşte Gina, "nu este plăcut să vezi viaţa ta aşternută pe paginile unui ziar de la o zi la alta. Mai ales în acele circumstanţe, am devenit obiectul unor ştiri care au apărut în presa italiană, apoi în presa românească, dar şi în alte părţi ale Europei”.
"O durere sfâşietoare"
Acele momente de coşmar,
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu