duminică, 15 ianuarie 2012

EDITORIALUL EVZ: Ce trist! România a ratat din nou...

EDITORIALUL EVZ: Ce trist! România a ratat din nou...: Traian Băsescu ar putea să îşi dea demisia din funcţia de preşedinte. Şi ce ar rezolva asta? S-ar putea organiza alegeri pentru funcţia de preşedinte. Am avea potenţiali candidaţi? Cred că s-ar găsi vreo câţiva.

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu