EDITORIALUL EVZ: Ce trist! România a ratat din nou...: Traian Băsescu ar putea să îşi dea demisia din funcţia de preşedinte. Şi ce ar rezolva asta? S-ar putea organiza alegeri pentru funcţia de preşedinte. Am avea potenţiali candidaţi? Cred că s-ar găsi vreo câţiva.
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu